• y

Stok narciarski

Postaw na aktywny wypoczynek zimą

Jesteś miłośnikiem białego szaleństwa? Wcale nie musisz wyjeżdżać w góry, by czerpać radość z jazdy na nartach lub snowboardzie. Spędź choćby weekend na Mazurach, by rozkoszować się doskonałymi warunkami panującymi na stoku narciarskim.

Jeśli w sezonie zimowym interesują Cię mazurskie hotele, Mrągowo nie jest w stanie zaproponować lepszej oferty niż nasza. Gwarantujemy gościom aktywny wypoczynek nie tylko latem, ale również zimą. Oddalony o ok. 5 km od Góry Czterech Wiatrów hotel Anek to doskonałe miejsce dla narciarzy i snowboardzistów.

Góra Czterech Wiatrów zapewnia doskonałe warunki do zimowych sportów. Stok świetnie sprawdzi się zarówno dla zaawansowanych narciarzy i miłośników snowboardu, jak również początkujących sportowców. Znajdują się tam dwie wypożyczalnie sprzętu narciarskiego i szkółka narciarska z profesjonalnymi instruktorami, pod okiem których można doskonalić swoje umiejętności.

Atrakcyjną ofertę przygotowaliśmy dla osób chcących skorzystać z organizowanych przez nas turnusów feryjnych – sprawdź szczegóły, kontaktując się z nami.

Już teraz zarezerwuj nasz hotel. Mazury to idealne miejsce na zimowy wypoczynek w gronie znajomych lub rodziny.

Zobacz co się dzieje na stoku

Kamera parking

Kamera stok