• y

Nordic walking

Wypoczywaj aktywnie w hotelu Anek

Nordic walking jest doskonałą alternatywą dla najpopularniejszych sportów wytrzymałościowych. Nie jest tak męczące jak jogging czy aerobic. Daje też znacznie lepsze efekty w porównaniu z klasycznym marszem: przyczynia się do większego dotlenienia organizmu, odpowiada za silniejsze wzmocnienie stawów i mięśni, podnosi odporność organizmu. Marsz z kijkami jest skutecznym i przyjemnym rodzajem aktywności dla każdego – bez względu na wiek, tuszę czy kondycję.

Doskonała lokalizacja sprzyja uprawianiu nordic walking

Hotel Anek to idealne miejsce do tego, by uprawiać ten sport. Sprzyja temu doskonała lokalizacja – promenada okalająca jezioro Czos, na którą można dostać się wychodząc z hotelu od strony restauracji. Optymalna pod względem długości trasa, jest idealnym miejscem dla osób lubiących spacery. Na życzenie gości możemy zorganizować spacer z instruktorem – by zdobyć wiedzę i doświadczenie w zakresie prawidłowego uprawiania nordic walking.

Wybierz więc nasz hotel – Mrągowo nie zaproponuje Ci lepszej oferty niż nasza. Tylko u nas możesz aktywnie spożytkować każdy dzień pobytu, korzystając z walorów nordic walking.

Już teraz zarezerwuj pobyt w hotelu Anek, by aktywnie spędzić wolny czas.