• y

Grupy zorganizowane

Interesują Cię eleganckie hotele? Mazury nie są w stanie zaoferować lepszej oferty niż nasza. Z myślą o grupach zorganizowanych przygotowaliśmy wyjątkową propozycję, która sprawia, że pobyt na Mazurach staje się jeszcze przyjemniejszy.

Hotel Anek wychodzi naprzeciw oczekiwaniom grup zorganizowanych, oferując korzystne rabaty. Dzięki temu za nocleg możesz płacić jeszcze mniej. Wysokość zniżek ustalamy indywidualnie – w zależności od terminu, długości pobytu oraz rodzaju zamawianych świadczeń.

Nie musisz sprawdzać, jaką ofertę posiadają inne hotele. Mrągowo to idealnie miejsce na wypoczynek. Nasz obiekt położony jest w atrakcyjnej lokalizacji – niedaleko centrum miasta, ale z dala od zgiełku. Bliskość jeziora Czos sprawia, że pobyt w hotelu Anek gwarantuje pełen wypoczynek – bez względu na powód wizyty w naszym obiekcie.

Chcesz poznać szczegóły oferty i omówić warunki współpracy? Nasze telefony są do Twoje dyspozycji – zadzwoń pod: 89 742 71 20. Chętnie odpowiemy również na każdego maila z zapytaniem wysłanym na adres: marketing@hotelanek.pl.

Już teraz skontaktuj się z nami, by wynegocjować zniżki dla grup zorganizowanych.