• y

Imprezy integracyjne

Zorganizuj spotkanie firmowe w atrakcyjnej okolicy

Imprezom integracyjnym czy kameralnym spotkaniom firmowym musi towarzyszyć doskonała atmosfera. Tylko w takich warunkach możliwe jest osiągnięcie założonych celów organizowanych eventów. Jeśli więc przeglądasz ofertę, jaką posiada niejeden hotel, Mazury nie będą w stanie zaproponować Ci lepszej oferty niż nasza.

Do Twojej dyspozycji oddajemy najlepsze sale konferencyjne na Mazurach, w których zorganizujesz spotkania firmowe czy szkolenia połączone z integracją. Zapewniamy profesjonalne zaplecze techniczne (obejmujące m.in. rzutniki multimedialne, ekrany, nagłośnienie, flipcharty) dostosowane do potrzeb nawet najbardziej wymagających gości.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez firmowych. Nasz zespół jest elastyczny – potrafimy dostosować się do indywidualnych preferencji, za każdym razem dbając o idealny przebieg spotkania.

Hotel Anek wyróżnia się nie tylko profesjonalnymi i dobrze wyposażonymi salami konferencyjnymi. Na uwagę zasługuje atrakcyjna lokalizacja oraz okolica. To właśnie one czynią nasz obiekt wyjątkowym miejscem, w którym imprezy integracyjne na Mazurach nabierają nowego znaczenia.

Już teraz skontaktuj się z nami i sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.