• y

Restauracja i bar

Zasmakuj w kuchni regionalnej

Nie ma przyjemnego wypoczynku bez smacznego jedzenia. Dlatego hotel Anek oddaje do dyspozycji gości restaurację i bar, w których serwowane są doskonałe dania kuchni mazurskiej. Dzięki temu masz możliwość zasmakowania w tradycyjnych potrawach, których nie znajdziesz u siebie w regionie. Kuchnia bazująca na rybach, darach lasu (grzybach, owocach) czy gęsinie, jest prawdziwym rajem dla podniebienia. Spełnia oczekiwania nawet najbardziej wysublimowanych kubków smakowych. 

W ofercie naszej restauracji znajdziesz szeroki wybór dań na ciepło i zimno. Wszystkie przygotowane w oparciu o tradycyjną recepturę, pozwolą poznać wyjątkowy smak kuchni regionalnej. Na specjalne życzenie możemy przygotować także dania, które nie znajdują się w naszym menu.

Szczególnie polecamy wyborne śniadanie, którego głównym punktem są wędliny i ryby pochodzące z naszej wędzarni. Spożywane na tarasie w przyjemnych okolicznościach przyrody sprawia, że jedzenie staje się jeszcze większą przyjemnością.

Specjalną atrakcją dla naszych gości odwiedzających hotel Anek w sezonie letnim jest możliwość skorzystania ze smażalni. Oferujemy świeże mazurskie ryby, które urzekają doskonałym smakiem.

Do dyspozycji gości oddajemy również drink-bar, a w sezonie letnim także ogródek piwny i grill.
Więcej w zakładce ATRAKCJE.