• y

Konferencje i szkolenia

Konferencje Mazury

Interesuje Cię sala konferencyjna? Mazury to idealne miejsce do przeprowadzenia szkoleń, sympozjów i spotkań biznesowych. Atrakcyjna okolica sprawia, że ciężka praca staje się przyjemna.

Organizację konferencji powierz specjalistom

konferencje mazuryZ chęcią przejmiemy na siebie obowiązek zorganizowania konferencji, szkolenia czy spotkania biznesowego. Oddajemy do dyspozycji 3 sale konferencyjne dostosowane do potrzeb mniejszych i większych eventów. Wszystkie wyposażone są w niezbędny sprzęt, który pozwala przeprowadzić spotkanie / szkolenie na wysokim poziomie.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że intensywny wysiłek umysłowy zasługuje na odpoczynek. Dlatego z klimatyzowanej sali konferencyjnej można wyjść na przerwę, relaksując się na łonie natury i patrząc na jezioro Czos. Gwarantuje to pełne odprężenie, pozwala naładować pozytywną energią oraz pobudzić kreatywność. Dzięki temu konferencje / szkolenia będą jeszcze efektywniejsze.  

Po konferencji zapraszamy do restauracji oferującej smaczne – regionalne menu.

Jeśli przeglądasz ofertę, którą posiadają hotele, Mazury nie są w stanie zaproponować lepszej oferty niż nasza. Gwarantujemy dogodne i elastyczne warunki współpracy – dostosowane do indywidualnych potrzeb gości.  Dlatego jeżeli chcesz zarezerwować sale konferencyjne na Mazurach, już teraz zapoznaj się z ofertą hotelu Anek.